Ваш репетитор
 

67математика
16физика
5информатика
2программирование
24химия
14биология
5русский язык
2экономика
34история
24литература
7география
9начальная школа
136английский язык
30немецкий язык
18французский язык
6испанский язык
3итальянский язык
2японский язык
36украинский язык
22музыка
3подготовка к школе
3логопеды
5другие предметы
400все репетиторы(044) 362-98-73
Часы работыГодини роботи:
сз 05:00 додо 21:00


«Ваш репетитор» рекомендует:

Андрусишин
Виктория Богдановна
репетитор по английскому языку Образование: Национальный университет «Львовская политехника», факультет ...

Гавриш
Ганна Игоревна
репетитор по риторике, актёрскому мастерству Образование: Киевский национальный университет ...

Кавецкий
Юрий Владимирович
репетитор по физике Образование: Львовский национальный университет им. Ивана Франко, физический ...

Мальцева
Мария Ярославовна
репетитор по математике Образование: Львовский национальный университет им. Ивана Франко, механико-математический ...

Криль
Богдан Михайлович
репетитор по литературе, украинскому языку Образование: • Диплом магистра Львовского ...

Кузьменко
Марьяна Богдановна
репетитор по литературе, украинскому языку Образование: Львовский национальный университет ...

Гембарская
Ирина Юрьевна
репетитор по английскому языку Образование: Государственный педагогический университет, факультет иностранных ...

Гапич
Сергей Александрович
репетитор по истории Образование: Херсонский государственный университет, Институт психологии, ...Бесплатный подбор репетитораБезкоштовний підбір репетитора

Репетитор Мархоцкая Анастасия Викторовна

Все репетиторы Репетиторы в г. Львов
Мархоцкая Анастасия Викторовна
рейтинг
4,6
$$$$
Мархоцкая Анастасия Викторовна

Предметы: украинский язык, английский язык.

Образование: Луганский национальный университет им. Тараса Шевченко, специальность «Украинский язык и литература, английский язык», диплом магистра с отличием (2013 г.). В 2018 году окончила аспирантуру того же учебного заведения по специальности «Теория литературы».
Опыт преподавания – Луганский национальный университет им. Тараса Шевченко (2013-2014 гг.); национальный университет Аль-Мухит в Королевстве Бахрейн (2014-2015 гг., преподаватель английского языка); частное учебное заведение Аль-Шомос в Королевстве Бахрейн (2015 г., тьютор); частные языковые курсы во Львове (с 2015 г., преподаватель).
Репетиторская деятельность – с 2008 года.
Освіта: Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність «Українська мова та література, англійська мова», диплом магістра з відзнакою (2013 р). У 2018 році закінчила аспірантуру того ж навчального закладу за спеціальністю «Теорія літератури».
Досвід викладання – Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка (2013-2014 рр.); національний університет Аль-Мухіт в Королівстві Бахрейн (2014-2015 рр., викладач англійської мови); приватний навчальний заклад Аль-Шомос в Королівстві Бахрейн (2015 р., тьютор); приватні мовні курси у Львові (з 2015 р., викладач).
Репетиторская діяльність – з 2008 року.

Район: Львов.

Цены и варианты занятий

Ставка: 300 грн / ч

IELTS: 300 грн / ч

TOEFL: 300 грн / ч

Длительность занятия: 60 мин.У 2013 році закінчила з відзнакою магістратуру ЛНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Українська мова та література. Англійська мова». Вступила в аспірантуру того ж закладу за спеціальністю «Теорія літератури», готую до захисту дисертацію на звання кандидата філологічних наук.
За час навчання в університеті була багаторазовим переможцем олімпіад та творчих конкурсів з різних дисциплін всеукраїнського та міжнародного рівнів (Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнська студентська олімпіада з УМЛ, Всеукраїнська студентська олімпіада з педагогіки, Науковий пошук та ін.), стипендіат Президента України 2011 / 2012 років, стипендіат Мера м. Луганська 2008 року, маю чисельні грамоти і подяки від Луганської обласної адміністрації (до 2013 року).
Постійна учасниця всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій з філології, автор понад 30 наукових статей, внесених до наукометричних баз, продовжую готувати матеріали до друку. Учасниця освітніх подорожей Європою (Катовіце, Братислава, Відень, Мілан, Будапешт, Венеція та ін.). Авторка вебінарів та курсів для викладачів, методист. Займаюсь викладацькою діяльністю понад 8 років, мала досвід роботи у вітчизняних та зарубіжних (Al-Moohit, Bahrain National University, Al-Shoomos) навчальних закладах. У роботі використовую як класичні, так і інноваційні методи і прийоми. Авторські технології навчання пройшли апробацію на Всеукраїнських олімпіадах з педагогіки (2011р. – переможець 2 ступеня), про їх високу результативність свідчать високі досягнення моїх учнів: вони успішно складали ЗНО, виїжджали на навчання й роботу за кордон, отримували громадянство інших держав, складали міжнародні тести, ставали офіційними перекладачами Євробачення, реалізували себе у міжнародній політиці і журналістиці, і це ще не все...Головне, що об'єднувало всіх цих людей – абсолютна впевненість у набутих компетенціях, отримати які зможете і ви.
Готова надати нестандартні рішення термінових навчальних питань, за які не беруться інші фахівці. За запитом можу надати резюме, підтверджуючі документи, рекомендації, посилання на накази про призначення державних нагород та власні наукові праці.

Цены и варианты занятий
300 грн / ч
300 грн / ч
300 грн / ч
300 грн / ч
300 грн / ч
300 грн / ч
Подготовка к экзаменам
— // —
300 грн / ч
Длина занятия
60 мин.Документы об образовании
Диплом спеціаліста з української та англійської філології
 
Диплом бакалавра з української та англійської філології з відзнакою
Диплом магістра з української філології з відзнакою


Мобильная версия © 2005–2019 «Ваш репетитор» – ЛьвовЛьвівська область 88005057283
88005057284
Отправка запроса выбранным репетиторам:
Ваше имя: 
Телефон: 
Комментарии:  
Вскоре после отправки запроса вам обязательно перезвонит консультант компании «Ваш репетитор», чтобы уточнить все детали и ответить на ваши вопросы. Это бесплатно.
Справочная «Ваш репетитор»: (044) 362-98-73